| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi!
Cum sa cuceresc o fata chiar daca nu ma place?

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Ca să vrei să cucerești o fată trebuie să riști pierderea ei! Ca să cucerești o fată trebuie să joci dur și să muncești destul de mult.
Câteodată o să-ți pierzi mințile dar pentru o perioadă frumoasă merită să lupți și să riști!

Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa zic.
Ea se uita la mine
Insa cand eu intorc capul se emotioneaza.
Tupeu am, stiu cum sa vorbesc cu ea
Dar ma tem de Consecinte.

| ubox7007 a răspuns:

Pai ai nevoie de o alee intunecata, chloroform si mare grija prezervativ si sa nu lasi urme, a cucerii se poate referi si ca pe o cetate, deci merge cum am ziswinking

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Nu te place sau ii esti indiferent?
Daca pur si simplu nu te place, e un pic mai greu sa-i schimbi parerea. Dar tot nu e un caz pierdut: poti ruga o alta persoana cu care ea se intelege foarte bine sa i te vorbeasca de bine, cu alte cuvinte sa-ti puna o pila! Dar sa o faca discret, ca sa nu se prinda!
Daca ii esti indiferent, trebuie intai sa o faci sa te remarce. Apoi incearca sa afli cat mai multe lucruri despre ea: ce-i place, cum ii place sa-si petreaca timpul, ce-si doreste etc si incearca sa-i oferi tu posibilitati, raspunsuri la ceea ce-si doreste!