| dydydydy a întrebat:

Vreau si eu niste status-uri noi ca m-am saturat de ale mele vechi sad... dau fuunditz

2 răspunsuri:
| luiza_8908 a răspuns:

Cine se trezeste de dimineata…caska toata ziua!
Cine rade la urma…inseamna ca nu s-a prins de gluma"
Cel mai haios status al meu a fost :" Je m-en fiche….p`acoperish"
Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma kheama!
Majoritatea oamenilor sunt de acord cu cel care-si tine gura!
Daca nu reusesti din prima, adio sarituri cu parasutaaaaaa...
Daca prostia ar fi amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…
Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresitta!
Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit!
Daca Curvele Si Jmekheri Ar Fi Fosforescenti... Campulung Moldovenesc Ar Fi Las Vegas

| luiza_8908 a răspuns:

01. Acela care nu se iubeste pe sine insusi nu stapaneste nimic pe lumea asta…
02. Acum cand te iubesc te rog nu spune NU doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu!
03. Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut, inca ii mai simt amprenta lui… 04. Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima