| Mariella a întrebat:

Zilele astea mergeam cu autobuzul si am auzit o melodie draguta, cantata de un barbat. am reusit sa notez cateva versuri
" si ma ridic din pat cand mi se face pofta de o cafea"
"nu mai pot desi as vrea"
"prea tare ma doare"
"o raza de soare e puntea care ma mai leaga de trecut"

stiu ca nu e mult, dar poate se intampla ca vreunul sa stie melodia. pe google nu am gasit nimic, probabil ca e o melodie noua si inca nu au aparut versurile pe nicaieri...

multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

VH2 - Imposibila uitare. big grin

2 răspunsuri:
| imortal a răspuns:

Io o cantam, eram pe scaunul din fata laughing) nu stiu, am kutat, dar n-am gasit nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il canta Gabriel Cotabita dar nu stiu cum se cheama melodia--si mie i-mi place mult