Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce castel i-ai construi jumatatii tale ca sa ii arati cat de mult o iubesti?

178 răspunsuri:
| Zamfir_Dumitra_1956 a răspuns:

Un castel fierbinte cu dragoste profunda.

| ionela_1761 a răspuns:

Un castel plin de dragoste, iubire si sinceritate care nu se va darama nici o data.Va tine o vesnicie atat timp cat adaugi in constructia lui incredera dar mai ales comunicarea.

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

Un castel la tara, in Romania mea draga, inconjurat de gradini cu flori colorate si multe fantani arteziene

| andreeaAndreeaB a răspuns:

Un castel de nisip ( pentru ca dragostea trebuie sa fie simpla ).

| thebamboocea a răspuns:

Un iglu

| Dany_Daniela_1994_N085 a răspuns:

Un castel plin de dragoste, iubire, sinceritate, fidelitate

| thebamboocea a răspuns:

Un iglu pentru ca iubeste zapada

| tweety94 a răspuns:

Un castel micuț, care cuprinde toată dragostea noastră, departe de lume, pentru a fi doar noi 2 în el și ca nu ne deranjeze nimeni.

| tweety94 a răspuns:

Un castel micuț, care cuprinde toată dragostea noastră, și departe de văzul lumii, pentru a fi doar noi doi în el și sa nu ne deranjeze nimeni.

| maryngeorge a răspuns:

Un castel plin de iubire plin de lucruri pe care le prefera, un castel perfect pentru ea

| BlueEyes11 a răspuns:

Un castel cu toate dulciurile din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
Orice dragoste care nu are la baza prietenie este ca un castel construit pe nisip…
Un castel micut, plin de dragoste, intelegere, prietenie, sinceritate, respect, fidelitate.
https://www.google.ro/......ps?/search
O zi frumoasa!

| Crinuta_Galan_1961 a răspuns:

E suficient sa-l iubesc sincer, fara sa-i construiesc nimic.

| Androphyla a răspuns:

I-as construi un castel care va fi invaluit de muuulltaa dragoste, intelegere si incredere.

| aishwarya a răspuns:

Un castel de dulciuri de toate formele

| Mihalascu_Valentina_Andreea_1994 a răspuns:

Un castel numit Familie! happy

| darrio2007 a răspuns:

I-as cumpara unul prin Franta.Ma costa mai mult daca l-as face de la 0.

| Neagu_Alisa_Si_Vyo_1985 a răspuns:

Unul plin de dragoste si iubire.Numai pentru noi doi

| klauyo89 a răspuns:

Un castel din Sinceritate!

| Ivan_Roxana_Ludmila_1989 a răspuns:

Nu conteaza constructia propriu- zisa ci gestul si efortul pe care il faci.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un castel în miniatură din miere!
Pa, pa.

| ciudatenia1 a răspuns:

Un castel cum ii doreste ei inima

| dragon1 a răspuns:

Intrebare perfida, cred ca orice CONstructie ar darima iubirea (adevarata), DRAG O STEA

| faramatania a răspuns:

Un "Coral Castle"... sau un castel al echilibrului interior în formă pură.

| Pisicuta07 a răspuns:

I-as construi un castel mirific si in loc de obiecte decorative sa fie sentimentele mele pentru acea persoana draga (si bineinteles ele sa ramana acolo pentru totdeauna ca dovada a dragostei mele)

| NoOneCanStopDeth a răspuns (pentru thebamboocea):

laughing)))))

| NoOneCanStopDeth a răspuns (pentru thebamboocea):

Un castel din scânduri, sculptate in nori.

| AdreAndreea a răspuns:

Eu i-as construi un castel printre stele deoare ce iubirea mea pentru el este precum universul, infinita.

| slayer09 a răspuns:

Nu i-as construi un castel ca apoi ne vom pierde prin el big grin mai degraba o casuta modesta si plina de caldura si caldura sufleteasca undeva departe de aglomeratia oraseneasca, undeva unde spiritul poate rasufla si unde timpul pare a se fi oprit in loc, astfel voi avea timp sa ma bucur pe deplin de iubirea noastra... tongue

| LegionarulRoman a răspuns:

Castel?

Cam asa :https://www.google.ro/......ps?/search

Nu-i chiar castel... da mere'.