Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ti-ai scoate jumatatea la o hora de Dragobete, sa va tina dragostea inca un an?

138 răspunsuri:
| MagiicGirlI a răspuns:

Desigur ca da

| napolitaneee a răspuns:

Da

| elyd12 a răspuns:

Da! Aş face orice ca dragostea să ne ţină nu numai un an, ci toată viaţa!

| KanekiKen a răspuns:

Mi-as scoate jumatatea la o hora de Dragobete sa ne tina dragostea toata viatawinking

| Alexa20022000 a răspuns:

Da

| Anuta2012 a răspuns:

Da

| mariusice a răspuns:

Normal ca da

| MandyMaya a răspuns:

Desigur

| Stefy_Stefania_2000 a răspuns:

Da.

| ande06cata a răspuns:

Da! Autentic Romaneste!

| Andraandra_8595 a răspuns:

As face asta anual

| jorjet68 a răspuns:

Nu joaca nici sa-l picuri cu ceara

| picard20 a răspuns:

Nu cred in superstitii; cu toate acestea, o hora in care sa ne simtim bine este binevenita oricand. Nu doar cu o anumita ocazie.
Dragostea e binevenita oricand!

| anamariagabi a răspuns:

Da, de ce nu?!

| MaRRyAuTsA a răspuns:

Desigur

| micuţα a răspuns:

La sigur.happy

| Adrianascumpica98 a răspuns:

Da :X

| motaaurelia a răspuns:

Chiar la mai multe, ca sa tina mai multi ani

| IFAA a răspuns:

Dragostea tine atata timp cat exista intelegere, dar l-as scoate si la o horahappy

| BubuuLoree a răspuns:

DA

| Cory_Corina_1974 a răspuns:

Daaaaa sa tinA VESnic.din pacate...sunt singura din nou si parasita...

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

Da, dar aş scoate-o doar pentru a petrece în stil românesc pentru că dragostea noastră o să ţină mult nu doar un an în plus.

| LaGrenouille a răspuns:

Bineinteles, tine de traditie, tine de ceea ce alegi tu, de fapt, alegi sa fii traditional, roman get-beget, sau un "imigrant"? Eu sunt romanca dom'le, de aceea sarbatoresc Dragobetele, si ca orice alt roman, imi place sa respect toate traditiile de Dragobete. Deci da, mi-as scoate iubitul la o hora de Dragobete.

| anamariairina36 a răspuns:

DA

| Dr0g99 a răspuns:

Da

| Cristinik_Cristina_1991 a răspuns:

Da,normal

| dinartistul a răspuns:

Da, de ce nu?!

| Petre_Andreii_1999 a răspuns:

Da!
De ce nu?
Cat timp ne iubim, fac orice!

| Sandra_Stoica_1990 a răspuns:

Da

| xTremeMe a răspuns:

Da!