Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ti-ai scoate jumatatea la o hora de Dragobete, sa va tina dragostea inca un an?

138 răspunsuri:
| Suslac_Corina_1966 a răspuns:

L-as scoate, de ce nu? Daca ii plac sarmalele romanesti, cred ca i-ar placea si o hora romaneasca.

| Raluca_Alexandra_1995_9MZ5 a răspuns:

Nu cred in de astea.

| Geambazu_Raluca_1992 a răspuns:

Bineinteles

| papushikoo a răspuns:

Da

| dewza a răspuns:

Da normal ca l-as scoate doar suntem romani si " Iubim romaneste"

| bobidan a răspuns:

Da.

| Du_Alina_1989 a răspuns:

Da. Dar pentru distractia noastra, nu pentru a ne tine dragostea inca un an, pentru ca dragostea noastra oricum o sa tina! happy

| sophiepopovici a răspuns:

Bineintels! Amandoi suntem mandri ca suntem romani, iar dansul popular este unul din lucrurile care ne defineste cel mai bine poporul si ni-l face mai unit, mai special, mai unic. In plus, toata lumea stie sa danseze hora, iar noi nu stam de-o parte cand se danseaza.

| Kngooru a răspuns:

DA

| Tier_Natalia_1989 a răspuns:

DA

| Louise_Pretty_1983 a răspuns:

O sa-l scot la dans in fiecare an

| Shyne_Miky_1995 a răspuns:

Da

| Biia_Biia_1999 a răspuns:

Da

| Ioan_Cuciureanu_1989 a răspuns:

Un da mare mare de tot!

| georgy_1857 a răspuns:

As face orice sa ne mai tina dragostea. Asada, normal ca as face si asta.

| AuraCRECAN a răspuns:

Daaaaa happy

| OpreaFlori a răspuns:

Da,normal! :3

| geo0014 a răspuns:

Da.

| PS_Gabriela_1996 a răspuns:

Da!

| Mirela_Cimpoeru_1968 a răspuns:

Da bineinteles, ador sarbatoarea iubirii!

| Mirela_Cimpoeru_1968 a răspuns:

Da oroicand

| Ioana_Mateescu_1973 a răspuns:

Cu siguranta, da.

| ionloredana a răspuns:

Da, orice pentru iubire

| Dumitru_Bianca_1996 a răspuns:

De ce nu