Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Unde ai face, cu jumatatea ta, o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai?

246 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Intr-un parc frumos amenajat cu flori, cu un lac, etc.

| MiruD a răspuns:

Pe marginea unui lac, vara, cu multa iarba, flori si copaci. Cu pasari cantand, fluturi si gâzele naturii...

| gingergirl1 a răspuns:

La Parisss laughing love struck
Sau in frumosul nostru parc Cismigiu sau Herestrau, sau de ce nu, Tineretului? puppy dog eyes

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Pe malul oceanului si al plajei tongue

| slayer09 a răspuns:

In "castelul" nostru big grin

| BlackEyedGirl a răspuns:

Pe strazile Parisului sau ale New York-ului, dar noaptea, pentru o atmosfera mai romantica

| thewomaninwhite a răspuns:

De-a lungul Loirei

| KMaddieK a răspuns:

Prin padure

| Andeuta a răspuns:

Cred ca as face o calatorie prin trecutul nostru ca sa vada ca eram la fel de draguta ca si acumlaughing....asta ipotetic votbind.
Dar daca as face o calatorie romantica cu trasura as opta pentru un cadru natural, nocturn pe marginea unui lac inconjurat de paduri.

| DiannaDia a răspuns:

Pe strazile Parisului. De ce nu. happy

| KirigayaKirito a răspuns:

La asfintit, pe un pod, deasupra unui lac inconjurat de-o padure. Soarele va fi usor inghitit de apa, iar privelistea va fi minunata!

| Maioru a răspuns:

Pe litoralul Marii Negre

| Maioru a răspuns:

Intr-un peisaj mirific la munte...

| BlueViP a răspuns:

Nu conteaza locul. Cea mai frumoasa priveliste sunt ochii lui. Daca ar fi sa aleg ar fi totusi undeva prin Apuseni, pe un drum de tara.

| PVAAVU a răspuns:

Unde vrem noi.

| NYK4u a răspuns:

Destinatia: Marte! Ca sa poata tine Pamantul in mana.

| cookie01 a răspuns:

Intr-un loc linistit, in natura, plin cu flori, la malul unui rau.

| senstein a răspuns:

Satul de Vacanta din Mamaia

| MadalinaElly a răspuns:

Nu conteaza unde .....ci sa fim doar noi doi!

| dryft3r a răspuns:

In Cismigiu. Sau mai ales in Romania. Avem o tara foarte frumoasa.

| ForYouBaby a răspuns:

Pe o starda inconjurata de trandafiri la lasarea apusului in care sa putem sa ne bucuram de iubirea imensa pe care ne-o purtam :X Acea iubire romaneasca:X

| doinitsaandronic a răspuns:

Pe la Castelul lui Dracula!

| theodorafemme2001 a răspuns:

Paris.

| paul55 a răspuns:

Pe un drum de ciocolata pentru a ne di drumul dulce si usor, in stanga si in dreapta trandafiri, pentru ca trandafirii semnifica iubirea, si noi sa o avem peste tot, pe cer multe avioane rosii care scriu pe cer "Te Iubesc!" si la apus de soare, unde tot cerul se face intai mov si apoi roz si ramane asa ceva timp.

| 010123 a răspuns:

Pe malul marii...

| Funions a răspuns:

Cea mai romantica plimbare romantica alaturi de persoana iubita, este pe aleile parcului plin de flori de primavara care sa ne mangaie simtul olfactiv si sa ne faca sa ne indragostim iar si iar!

| HailSithis a răspuns:

Intr-un loc frumos!

| Dropsyyy a răspuns:

Într-un loc liniștit unde să se audă doar copitele cailor, ciripitul păsărilor și vocile noastre! happy

| lullaby23 a răspuns:

In Brasov.

| Rubyrubyy a răspuns:

Intr-o un parc frumos sau la o gradina zoologica.