Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Unde ai face, cu jumatatea ta, o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai?

246 răspunsuri:
| Crocodilul01 a răspuns:

In Narnia

| ijuuuuuuu a răspuns:

O plimbare romantică ar fi frumos în Italia(Roma) în Piaza Di Spagna.
Cu bine, Felicia.

| CristinaCtC a răspuns:

Pe stradute pustii din Italia.

| maryngeorge a răspuns:

Intr-un loc linistit cu peisaje frumoasa si sa ne bucuram de o plimbare linistita

| m97 a răspuns:

In Paris, orasul iubirii :X

| andreyutzha a răspuns:

As face o plimbare romantica intr-o trasura trasa de 2 cai albi in Paris

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Calatorind in timp...

| AndrrreaDeea a răspuns:

Pe malul unui lac, seara la apus

| AndrrreaDeea a răspuns:

Intr-un parc, pe marginea unui lac.

| deny2002 a răspuns:

Prin parc

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Undeva la munte...

| lollipops a răspuns:

In Ferentari...sa vad daca e si voinic pe cat as vrea. Iatagan aduc eu, sa fim pregatiti.

| Miranda27 a răspuns:

Daca as face o plimbare cu el, ar fi plimbandu-ne intr-o padure mare, la tara, intr-o seara de vara sau altunde-va, intr-un loc intunecat si romantic...

| Elly94sweet a răspuns:

Undeva unde e soare, pace si liniste, pe un drum unde in stanga si dreapta ar fi plantate toate florile de pe glob.

| extremeA07 a răspuns:

Undeva prin jurul unui castel vechi

| scorpiaX a răspuns:

Pe langa un lac, la apusul soarelui, in timpul verii. atunci cand apa este ca, cristalul.

| dikaaa a răspuns:

Pe langa un lac romantic, plin cu petale de trandafiri

| JustArmy a răspuns:

Pe un drum neumblat, printr-o padure din muntii tarii noastre.

| Anndi98 a răspuns:

Paris.

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

La Paris.

| elyn a răspuns:

Pe malul marii!

| BeautifulAngel a răspuns:

In Paris

| Androphyla a răspuns:

In Paris. happy

| alezander12 a răspuns:

Pe malul unui lac.Copacii analti sa permita vintului zglobiu sa se incilceasca printre crengi.Lumii lunii aurii sa se oglindeasca in ochii ei.Stelele ca niste felinare sa impodobeasca crestele de valuri jucause de pe lac!

| IonutBlogger a răspuns:

Jumatatea mea este un calculator, deci. Ii va placea pe birou.

| VesnicRatacitore a răspuns:

Seara...in parc sau prin oras

| nicoalina a răspuns:

În Los Angeles

| StefanMV a răspuns:

Pe marginea unui lac si ar fi mult mai romantic daca ar incepe sa ninga cu fulgi mari, sa fie luna plina si sa nu bata vantul deloc.

| HinataYuno a răspuns:

Intr-o padure, pe langa un lac sau pe malul mari... Cele mai romantice locuri parerea mea.

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Prin Viena laughing