Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Unde ai face, cu jumatatea ta, o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai?

246 răspunsuri:
| wwwFastCsRo a răspuns:

In New York

| PuDrIcA a răspuns:

In padure la rasaritul soarelui printre pomi inalti si iarba verde

| Daniela1222 a răspuns:

In apropierea unui lac aproape de munte

| Matei_Larisa_1990 a răspuns:

Intr-un parc

| Deea_AndreeYa_1998 a răspuns:

Sincer,In Elvetia.

| Tinnutsa a răspuns:

Acolo unde doar cu gandul poti ajunge, intr-o poveste de basm, cu printi si printese, o lume vrajita doar pentru noi

| Chiriac_Robert_Andrei_1988 a răspuns:

Pe Transfăgărășan

| klauyo89 a răspuns:

In codru des.

| Marius_Anghel_Tanase_1986 a răspuns:

Pe valea loarei franta

| sexymamma a răspuns:

Pe luna

| aluna_1325 a răspuns:

Paris

| oana1506 a răspuns:

Cu siguranta intr-un oras romantic, prin natura lui, plin de iubire...Verona!happydaca timpul mi-ar permite, mi-ar face deosebita placere sa ajung acolo cu sotul meu. iubirea vietii mele!

| DORU73 a răspuns:

La munte

| papushikoo a răspuns:

în Italia...

| Menytta a răspuns:

In Paris

| dewza a răspuns:

Prin gradinile uniu palat sau castel deoarece sunt cele mai frumoase, pline de flori viu colorate

| Iancu_Adrian_1980 a răspuns:

Intr-un loc frumos necunoscut de mine

| 14andreea a răspuns:

Cu trăsura cred că ne-am aventura să facem o plimbare prin oraș. Nu are deloc răbdare, așa că i-aș antrena-o puțin pe străzile urbane. Cum jumătatea mea nu aparține „genului romantic", probabil nu ar vedea nimic interesant în plimbarea cu trăsura, așa că vom transforma romantismul în „zâmbitism cu hohote", căci sigur ne-am amuza de starea de nervi pe care o vom provoca probabil unor șoferi mai grăbiți sau din expresia fețelor pietonilor. Iar în timp ce-i educăm răbdarea, eu îmi pot lua doza de romantism din simpla lui prezență în acea trăsură.

| tweety94 a răspuns:

Oriunde, nu contează unde ci cu cine; as face înconjurul lumii într-o trăsura trasa de cai dacă sunt cu persoana potrivita.

| crinuzelu a răspuns:

Desi meditez pentru locurile frumoase din Romania as prefera totusi "Orasul Iubirii", are si un nume predestinat.

| iubitha03 a răspuns:

In Franta cu siguranta.nu am fost niciodata acolo, insa avand in vedere ca este orasul dragostei si romantismului acolo ar fi perfect!happy

| Goea_Marian_1975 a răspuns:

Sa fie la apus, intr-un parc cu flori si in dreapta sa fie un lac cu lebede

| iulianroman a răspuns:

Pe malul apei

| Du_Alina_1989 a răspuns:

Venetia

| Dulchycha a răspuns:

Langa o cascada in care apa pare ca se zdrumica peste pietre licurind si sar in bulgari fluizi peste care luna zace.

| grigalex a răspuns:

Pe malul marii, da sa fie cai albi!

| Annyșoara5 a răspuns:

Impreuna cu jumatatea mea as face o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai prin PARIS! Am trece pe la Tour Eiffel, Notre Dame de Paris, Sacre Coeur, Louvre, La Catredale de Paris, Boulevard Champs-Élysées! ^_^

| Stoica_Nycoleta_Laura_1999 a răspuns:

La poarta sarutului, in ploaie

| Pavalache_Mircea_1995 a răspuns:

Intr-un cadru romantic