| orlads a întrebat:

Acu o saptamana am mers la o plaja de nudisti.Am vazut ca toti erau dezbracati... Mi a fost teama.De ce?

Răspuns Câştigător
| alliss a răspuns:

Si mie mi-e frica de intuneric. De ce?

3 răspunsuri:
| wiufh a răspuns:

Probabil te-ai simtit intimidat de ei, sau ti s-a parut ciudat ca erau asa dezinvolti si li se parea normal sa stea complet dezbracati in public.
In acest punct al dezvoltarii umane, inconjurati de calculatoare performante si de media, ne poate parea neadecvat, chiar ciudat, sa vedem un comportament atat de... natural.
Funda, te rog?

| Psihoyounger a răspuns:

Păi la o plajă de nudiști e evident că toți erau dezbrăcați. Deaia se numește de nudiști. Iar teama ta a fost probabil o rușine de a te dezbrăca sau o teamă de a fi văzut acolo de cineva, etc.

| Anonim3007 a răspuns:

Nud= dezbracat tie ti-a fost teama deoarrece ti-era frica ca te vede cineva acolo : r sau ca ai puta prea mica si rade lumea de tine ( sorry de exxprimare)