E greu de zis după o încercare. Poate sa fie dar poate sa fie și de la emoții. Chiar daca zici că n-ai avut
....prima data poate sa fie. Oricum, mai bine ai incerca cu o fata cu care ești în relație. Să fie mai special
Virginitatea nu e varicela, scarlatina de care trebuie sa scapi neaparat, ci e darul
primit de la Creator pentru a fi daruit numai partenerului de casatorie.Ai fi mult mai fericit daca ai alege sa tii cont. Bolile sexuale sunt pedespsa Lui pentru cei ce ii incalca princippile.si prezervativul te apara 99% de sarcini nedorite si doar 80%:de boli sexuale, ca se iau prin sange, e suficient contactul a doua zgarieturi poate chiar de la prezervativ.
Eu sunt etern recunoscatoare sotului meu care era virgin la 24 de ani pentru ca a refuzat toate ofertele pentru ca a vrut sa pasreeze totul pentru sotia lui, ca aceasta minune sa ne uneasca doar pe noi.Le dorim din tot sufletul acelasi lucru si copiilor nostri.
Nu ai avut emotii si nici erectie pentru ca, sincer, nici nu era ceva interesant care sa te incite; explica-mi si mie care e aventura, care e provocarea, cum iesi din zona de confort, ce inteligenta folosesti, ce pericol infrunti ca sa platesti o escorta ca sa te lase sa iti freci penisul un pic in ea, pentru o ejaculare modesta, in timp ce ea te priveste amuzata si gandindu-se ca poate scapa repede, sa mai ia un client si sa plece acasa? Ai dat banii degeaba, oricum ii dadeai degeaba. Femeile se cuceresc, nu se plateste accesul la vaginul lor.
Ia-o ca pe un semn că nu așa ar trebui să îți începi viața sexuală.
Poate ar fi cazul să cauți fata care îți place și să o inviți în oraș.
Plus că preocupările tale ar trebui să fie in jurul examenului de BAC, de care depinde viitorul tău. Nu femeile plătite! Nu e nici un viitor acolo!
Crezi ca esti primul caruia nu i se scoala in asemenea situatii? O sa poti sa o faci atunci cand o sa ai o fata cu care sa petreci mai mult timp si o sa va cunoasteti, sa fii atras de ea. Bineinteles, daca iti plac femeile. Poti sa suferi de asexualitate. Sau sa-ti placa barbatii.
Toate acestea doar tu poti sa le analizezi.
Ai probleme cu el du-te la un urolog ca nu e bine daca nu se ridica nici la oral indiferent de vreme atunci e rau si probleme grave.
Ai avut emotii? Poate nu iti era gandul la momentul acela si la alte lucruri
Nu are treaba prezervativul cu stimularea ta sexuala, data viitoare daca fata ce presteaza are in suma de bani o "incalzire", nu stiu, un dans ceva sa te infierbante si sa nu fie foarte costisitor
RAY întreabă: