| Ever a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin. daca iti iei analizele, vede daca mai esti virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Nu se poate observa in analize,
Era o simpla intrebare dragi utilizatori ai site-ului TPU.RO nu trebuia sa faceti misto.sau sa radeti de EVER.

9 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Daca iti ia sange?laughing Categoric, NU!

| Pedala a răspuns:

Ar trebui sa fii sterilizata la cat esti de proasta.

| tuGatita a răspuns:

Nu draga nu se vede. te temi nu-i asa? stai linistita. doar un doctor ginecolog poate obsesrva daca mai esti sau nu. si asta dupa o examinare amanuntita nu asa simplu.

| darrio2007 a răspuns:

Doar daca iti ia sange de acolo de jos.Hm! Ce intrebare stupida.

| Lollipopy a răspuns:

Da pentru ca nu mai ai virginitatea in sange si se vede ca nu mai estisad

| Puppetzz a răspuns:

...Cum ai tras tu concluzia asta?

| monicutza_5552 a răspuns:

laughing)) nu are nicio legatura analizele cu virginitatea... scumpa mea, doar la un control ginecologic se poate afla:*

| Ever explică:

Eram.sigura,dar prietenele asa ziceauwinking.Am vrut sa le dovedesc ca nu e asabig grin

| Iasmina_Mantu_1999 a răspuns:

Se vede apare un 0 iar daca nu esti liniuța sau ceva de genul