| Cristina788 a întrebat:

Am un prieten, dar nu știu daca vrea sa avem o relație nu prea mă sună, de obicei eu sunt prima care ii scrie mesaje.

Cum pot sa aflu daca este interesat de mine? Care sunt semnele ca vrea? Si care sunt semnele ca Nu vrea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a forma un cuplu de indragostiti/iubiti intre cei doi, trebuie sa existe atractie sentimentala care in mod obligatoriu trebuie sa fie RECIPROCA. In cazul tau in mod cat se poate de cert lipseste exact partea esentiala... RECIPROCITATEA. Sanatate!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nu prea mă sună...Cum pot sa aflu daca este interesat de mine?"

păi tocmai ai enunțat tu că NU PREA e

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ți-ai răspuns singură la întrebare laughing.

| Frank51 a răspuns:

Nu este interesat de tine, nu pune suflet niciodata, oricine ar fi si oricat de frumos pare totul.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca "nu prea te suna" inseamna ca nu-i interesat de tine, sau vreo relatie cu tine.
Un barbat interesat de fata pe care o place, abia asteapta sa sune si sa auda persoana iubita.
Cum acesta " nu prea suna" este evident ca NU prea-i interesat deloc de tine.