anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Astăzi băiatul(prietenul) care cel mai probabil si-a dat seama ca îl plac, a lipsit de la scoala. Sa-i dau mesaj sa vad ce face sau chestii de genul, sau nu? Suntem colegi si foarte buni prieteni, mereu imi cere sfaturi. Voi ce ati face în locul meu? Tinand cont ca ultima noastra discutie a fost de ziua lui, cand i-am urat "La multi ani!"

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur nu ar fi deranjat de mesajul trimis de tine intr-o asemenea situatie. Nu i-ar provoca nici mirare, faptul de a te interesa, de a-ti manifesta un sentiment cu urma de ingrijorare prind lipsa sa. Ar fi chiar frumos sa-l cauti. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu cred asta daca isi dadea semaa te cauta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A lipsit de la scoala cand si-a dat seama ca il placi? Nu prea cred, poate nu te place reciproc.
Daca vrei sa ii arati sau sa dezvolti subiectul ca iti place de el, du-te si baga-l in seama. Se prinde daca e baiat destept. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard196 a răspuns:

Da. Fa asta

| tottoshi a răspuns:

Da-i mesaj.

| Feelmeunderyourskin a răspuns:

Da, da i msj