| loveisbeautiful a întrebat:

Baieti! va deranjeaza daca o fata nu este prea vorbareata? :-s

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Nu.Dimpotriva.Nu prea imi plac cele cu aere de super-vedete, mai bine una linistita cu picioarele pe pamant.

6 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

Cum să mă deranjeze? Din contră, e mai bine aşa.

| TheSearcher a răspuns:

Deloc ^^. daca sta mult prin preajma unui vorbaretz va avea si ea acest "har" al vorbirii neincetate ^^

| Stryder_1593 a răspuns:

In general invers. sa nu aiba limbarnita ca e rau. nu vrei sa simti ca ai langa tine jn comentator de la fotballaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi bag si eu coada whistling.
Prea vorbareata nu mi se pare grav.
Dar cand taci devine suspect.
Si daca tu nu esti prea vorbareata asta nu inseamna ca esti timida.
Poate nu ai nimic in comun cu partenerul tau.
Eu cu unii baieti vorbesc ore la rand fara sa imi dau seama si cu iubitu de exemplu e cam monoton straight face pentru ca nu avem mare lucru in comun si eu daca sunt plictisita nu prea am chef sa deschid un subiect.

| bobec a răspuns:

Da! pai daca nu e prea vorbareata atunci nu trebuie sa fi geniu sa iti dai seama ca e timida si personal eu nu stau 10 ani sa vad cum e ea de fapt! Esti indrazneata si amuzanta...super,nu...atunci pa!

| crazymm a răspuns:

Oarecum happy este important sa vorbesti si tu la o intalnire, daca nu devine plictisitoare intalnireawinking