| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,va deranjeaza mustata,nu prea mare, la baieti?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ascovit a răspuns:

Nu vad de ce unele fete ar impune un sablon in gasirea baiatului perfect. O sa ma repet si o sa o mai fac de cate ori o sa mai am ocazia. Depinde de fiecare in parte, sunt baieti care arata oribil cu mustata iar altora mustata ii prinde chiar foarte bine.

| mona a răspuns:

Nu ma deranjeaza, chiar imi place

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mie nu imi place big grin.

| AnaBejenaru a răspuns:

Nu ma deranjeaza, desii nici prea mare nu e oklaughing.Mi se pare ceva specific baietilor, masculin:d.Deci e ok.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Din contră, îmi place. Prefer barba, dar îmi place, în general, părul facial la bărbaţi :3

| Holocaust a răspuns:

Depinde si de varsta...
Daca ai sub 20, mai bine fara.

| Xtadelo a răspuns:

Da

| fadnox a răspuns:

Dar ce treaba ai cu... ce nu-i al tau?
bine, o barba ca a lui Galaction chiar se face vazuta

| girl28 a răspuns:

Da.

| Maaariiiiiaaaaa a răspuns:

Pe mine una da. laughing

| andrada12345678910 a răspuns:

Da. din cauza ca daca un baiat pupa o fata ( :* ) o zgarie si dupa are fata un obraj rosu ^^ :/ sper ca intelegi ce vreau sa zis big grin

Funda? big grin