| celmaitarenume a întrebat:

Baieti, voi cum reusiti sa va tundeti parul de pe fund si dintre buci? Mie mi se pare foarte greu, nu prea reusesc

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la frizer va fi bucuros sa tundă un cur

| Sofer a răspuns:

Eu bag direct mașina de tuns acolo și iasă boboc curu.

| meseriasul88 a răspuns:

Iti pui o oglindă între picioare și spor la treaba

| mastadont a răspuns:

Și eu am avut problema asta. Am scăpat de ea folosind cremă pentru epilat, e mai simplu și mai rapid decât bigul sau mașina de tuns însă ai grijă cât o lași pe tine că s-ar putea să usture. Citește cu atenție instrucțiunile de folosire pentru că unele acționează rapid iar altele trebuie lăsate vreo 10 minute.