| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,voi cum va intretineti zona intima, o tundeti sau radeti sau cum?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E o prostie iarna sa te razi acolo orice animal ar rade de noi, vara desigur ca nu doar nu poti sta transpirat si sa puti nu? ca ceva curios fetele care nu sau ras acolo au o posibilitate mai mica de a contractata vreo boala bts, africanele nu se rad si au mai putine bolii ca europencele cu 60%, spalarea in exces distruge flora si duce la multe bts

| corbulalbrosu a răspuns:

Tunsa si frezata arata minunata la fel ca si pasarica de fata.

| neutrino a răspuns:

O spal bine zilnic si o tund numarul zero atunci cand creste.

| minrest a răspuns:

La mine parul ramane la acelasi nivel, nu l-am tuns sau ras niciodata, pastrez o igiena foarte stricta in toata zona si nu am avut pana acum nici o problema.

| SkyPilot a răspuns:

Tunde-o foarte scurt. Eu folosesc un aparat de tuns cumparat special pentru chestia asta, si folosesc lama numarul 2 (parul ramas are 1-2 mm). Daca te razi exista riscul unor iritatii destul de suparatoare.

Răspuns utilizator avertizat