| smilewithme a întrebat:

Baietii in general ce fantezii aveti? am auzit ca cea mai des intalnita este aceea de a face sex cu dou fete deodata.este adv?

7 răspunsuri:
| Douapunccteunics a răspuns:

Fato ce intrebare ailaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar am si eu aceeasi parere.Cred ca toti baieti se gandesc numai la sex si la nimic altceva.Presupun ca cea mai mare fantezie a lor este sexul in grup.

| Tyby_7086 a răspuns:

Cu profa de romana, germana... sau cu doamna de engleza big grin :X avea un tatuaj fain big grin blushing :X smug smug smug

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing,, ce mia des intalnita" tu te auzi ce spui acolo?

| biBii07 a răspuns:

Pai de obicei baietii se gandesc la sex cu o persoana mai mare, matura, la sex in grup, la sex cu jucarioare kinky, difera de la imaginatie la imaginatie.

| cristyan003 a răspuns:

Nu este adevarat... nu toti baietii sunt asa, eu am o prietena cu care sunt multumit, niciodata nu am deschis subiectul despre sex si. ma multumesc; sexul o sa vina atunci cand o sa fie nevoie de el