| walaoase a întrebat:

PT FETE MAI MULT: CE FANTEZII AVETI big grin

4 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Sa fac s*x cu Justin Bieber in portbagaj, legati la maini si la picioarelaughingstiu ca nu se va intampla niciodata, dar asta e fantezia meabig grin

| Lore2good a răspuns:

Eu mi-am cam indeplinit fanteziile insa a mai ramas una:
Sex cu iubitul meu in loc public cu multi spectatorilaughing

| Snufkin a răspuns:

De toate! si cu baieti si cu fete tongue si cu amandoua. + o banana in poseta in caz ca mi se face foame

| Paul_2929 a răspuns:

Trea` sa fi pus si tu intrebarea altfellaughingsau cel putin fara caps, parca ai fi un copil de 12 ani obsedatlaughing(no offence)