| pitikaaa a întrebat:

Acum cateva minute, pe la 9:20 am auzit pe Radio 21 o melodie cantata de 2 baieti. La refren zicea unul care avea voce mai groasa ceva cu I've gonna be a laugh that`s a...nu mai stiu laughing Si sfarsitul refrenului il zicea unul cu voce mai subtire gen Justin Bieber dar nu cred ca a fost el ceva cu : "I've gonna be a move your body". Va rog ziceti-mi cum se numeste ca nu o gasesc nicaeri; o3
P. s. Scz categoria >:"

2 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw
Asta e;;)?
Aceasta e cantata de 2 baieti :|!
Sper ca te'am ajutat

| caius a răspuns:

Exista GOOGLE scrie si tu versurile acolo si vezi ce melodie e