| Anndddra a întrebat:

Am de facut un referat si nu stiu ce sa scriu in el. Trebuie sa imi spun parerea intr-un referat despre : consilierea elevilor, Orientarea carierei, Orientarea şcolară privind opţiunile şcolare şi sprijinirea elevilor, consilierea individuala, la alegere. Cei care stiu un site, sau au un referat pe oricare dintr teme, va rog sa ma ajutati! scuzati categoria, dar e cea mai cititaa

1 răspuns:
| Şi_Atât_Paul_1988 a răspuns:

Incearca pe referat.ro
Suna a referat de dirigentie sau de civica. Scrie variantele astea in acea rubrica
http://www. referat.ro