| Nicoleta_6037 a întrebat:

Am fost cu un baiat 1 an. Exact la aniversarea de un an ne-am despartit deoarece el credea ca eu fac misto de el. Dupa cateva luni m-a intrebat din nou daca vreau sa fiu cu el iar eu i-am zis ca ma mai gandesc. I-am dat raspunsul dupa doua zile (raspunsul era "da") insa el mi-a zis ca si-a facut alta prietena.Eu inca il plac mult si multe prietene imi zic ca ma place.Si asa se aude prin toata clasa.Nu stiu ce sa mai cred. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Gema a răspuns:

Cred ca l-ai ambitionat si anume ti-a zis ca are e alta, ca sa stii ca il oti pierde daca nu lupti pentru el. daca il iubesti, suna-l chiar acum, zi-i ca ti-e dor de el, de perioada cand a inceput iunirea voastra...si ca nu vrei sa mai treaca nici o zi fara el.

6 răspunsuri:
| Alecsaandrra a răspuns:

Sa`l lasi naiba pentru ca si a vrut sa-ti plateasca cu aceeasi moneda.

Răspuns utilizator avertizat
| love_1456 a răspuns:

Probabil te place si el. dar a facut'o la ambitie, vrea sa te simti tu prost.incearca sa il uiti.deoarece baieti ca el gasesti la tot pasul! tu te merita daca isi pune in fata orgoliul lui de"barbat"

take care:*

| Utzu_3879 a răspuns:

Nu stie ce simte...probabil ca mai are ceva sentimente pentru tine, dar eu as zice sa nu-l iei in seama big grin... asa suntem noi. baietii

| bibya a răspuns:

Uita'l nu te merita.Sunal si spune-i ce simti ca il vrei inapoi... poate te va ajuta cu ceva sfatul meu.am trecut si eu prin asa ceva. el mi-a zis ca a vrut sa ma incerce.ca era suparat. j acum suntem impreuna de 2 ani. Oriqm Bafta!

:* Succes!

| Nicoleta_6037 explică:

Hey...merci pentru raspunsuri