| katalinapoofiQpoof a întrebat:

Buna am o mica problema ma puteti ajuta?
Imi place foarte mult de un baiat de fapt si el ma place pe mine dar asta nu stiu sigur, si am vorbit cu el si a spus, nu. Cum sa fac sa ma placa si sa ma iubeasca? Il vreau doar pentru mine si cand il vad la scoala cu altele sunt geloasa.
ajutati-ma va rog.
Cine o sami fie de ajutor dau funda.
Merci:*

2 răspunsuri:
| DeeDe3 a răspuns:

Nu poti obliga pe nimeni sa te placa.straight face

| anamaria0974 a răspuns:

Nu poti sa faci o persoana sa te iubeasca asa instantaneu fi alaturi de el si la bine si la greu. Nu ii arata ca iti place atat de mult de el pentru ca pe urma te va considera obsedata, sau sa il stresezi prea mult. Daca vezi ca te ignora si ca nu te baga in seama cred ca ar trebui sa il dai uitari sunt multi baieti pe lumea asta care probabil asteapta sa le dai putina atentiewinking Bafta! kisskiss