| ellla98 a întrebat:

vreau sa ma ajutati in legatura cu o chesti imi place de un baiat si azi la scola un prieten m-a intrebat daca vreau sa stau cu acest baiat si a venit si el la mine in clasa si m-a chemat la el dar nu m-am dus pentru ca el mai face misto si nu stiam ce sa fac dar dupa scoala am vorbit cu prietenul meu si mi-a spus ca de data asta nu era nici gluma asa ca daca puteti sa imi spuneti ce sa fac va rog frumos dau funda pentru cel/cea care ma ajuta sa ies din situatia asta!:*:*

Răspuns Câştigător
| marshy a răspuns:

Pai nu da nici un raspuns ii spui si tu daca ma place sa vina el direct la mine sa-mi spuna mai ales ca eu stiu ca si el ma place si-o sa vb eu cu el direct happy

4 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca pasul asta. Daca te place, va veni. Daca nu, pierderea lui. Nu sta tu dupa el. Exista destui baieti!
Bafta!

| Gnomul a răspuns:

Ce sa si faci.

| Ajut0r a răspuns:

Eu zic sa iti iei inima-n dinti si sa vorbesti personal cu el pentru ca daca te ei dupa ce zic alti s-ar putea sa te faci de ras. funda?

| ellla98 explică (pentru Ajut0r):

Sa stii ca cel care mi-a spus e prietenul meu cel mai bun deci am incredere in el!