| MidnightSun a întrebat:

am si eu o intrebare:d vorbesc cu un baiat de ceva vreme pe mess dar parca sunt altfel nu stiu ce apropouri sa bag pentru a ma invita in oras...suntem prieteni f buni, avem o groaza de prieteni comuni, la patinoar ma tragea pe gheata, imi [punea piedica dar nu ma lasa sa cad. suntem in acceasi clasa, a8a, dar la scoli diferite, acum ca nu mai e frig, nu mai e nici patinoar si nu ne-am mai vazut de 2 saptamana, dar comunicam f mult pe messenger. Radem si vorbim ore intregi, facem farse de pe un id "fals" etc, dar parca totusi nu-mi da acel semn ca ma place, desi mi-a povesit niste faze din familie care a zis ca nu le-a mai zis nimanui si la patinoar faceam panarama: el e iubitu' eu iubita' si avem o fata care este copilu' etc. am facut poze si ne-am pus pe jos, aman2 unul langa altul si m'a luat in brate pe mine si pe copilu'sigh si mai vorbeam la panarama cu iubire, iubitu, iubita pe mes...va rog ajutati-ma! fundita:X:*

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu văd care e întrebarea. Deci care e întrebarea? Baftă!

| s3xy0girl20 a răspuns:

Pune un prieten comun(in care el are incredre mai mare) sa vezi daca te place, daca da atunci i-ai putea zice pe mess ca il placi si daca nu te place nu-i zi...ca e pacat sa stricati o prietenie asa bunabig grin parerea meahappy

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai cel mai bine este sa il intrebi sau sa pui un prieten comun amandurora sa il intrebe, posibil sa te placa.Succesc