| kido520 a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin...cum sa-ti faci prieteni?hee hee

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sincer niciodata nu mi-am propus sa imi fac prieteni. I-am lasat pe ei sa ma aleaga ca prietena, apoi am incercat sa selectez dintre ei cativa oameni.Am facut niste alegeri proaste la inceput dar le-am remediat.Acum ii am pe ai mei:http://www.youtube.com/watch?v=D3R7xPOfY-4

| ame_3387 a răspuns:

Prietenii sunt peste tot nu trebuie sa ii faci tu
ei vin de la sine
depinde si cum vrei prietenii sa fie. aici tu ii alegi
insa daca nu barfesti ai un trai mai decent si esti popular s-ar putea sa nu mai stii pe care sa ii alegi laughing

Răspuns utilizator avertizat