| NoWomanNoCry a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare, mai mult pentru fete la care nu stiu daca poate fi un raspuns general..dar..cum va place voua sa fiti imbratisate,de catre un baiat,adica cum e dragut si sa fie pe placul tuturor fetelor,prietena mea e mai mica decat mine de inaltime si e usoara,cateodata o mai iau in brate si o ridic si o invart laughing) si na,e amuzant,dar as vrea sa mai stiu cum va place voua sa fiti imbratisate, pareri. Multumesc aniticipat happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea eu cred, ca fetelor le place o simpla imbratisare, lucrurile marunte ne fac fericite. Dupa cum am spus la inceput e doar parerea mea. Sunt diferite situatii..nu toate fetele sunt la fel.

| RedDeath a răspuns:

Imbratisare cu doua maini. ce fel de imbratisare? Ca doar nu sunt nu stiu cate. In orice caz, nu o imbratisa de pari ca vrei sa o omori, nici abia atingandu-te de ea de parca ar avea ceva boala. Frumos si potrivit, altfel nu ai cum.

| HinataNeji a răspuns:

Mie imi place sa fiu imbratisata din fata fiindca e comod sa te saruti big grinbig grin...nustiu, sa fiu luata de talie sau se poate miinele baiatului sa fie la mine pe spinare si sa fiu chiar strinsa in bratele lui...nu mai ca prietenuilui meu sa nu ziceti secretele aceste

| punked a răspuns:

Pai depinde de fiecare fata, dar in general ne place sa fim imbratisate din spate (https://41.media.tumblr.com/tumblr_lxceny47e11r9ckvxo1_500.jpg)