| moonlight2134 a întrebat:

are rost sa sufar dupa un baiat? in general vorbind...

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,pai nu prea ar avea rost sa suferi,mai ales daca o persoana te-a ranit si ti-a cauzat suferinta,nu se merita sa versi nicio lacrima.Dar e aproape imposibil sa nu suferi atunci cand iubesti si treci printr-o despartire sau o deceptie in dragoste,e greu sa dai totul uitarii,dar nu e imposibil.
O persoana care stie sa te aprecieze si sa te iubeasca,sa te respecte,nu te va face sa suferi,ci va dori mereu sa te vada cu zambetul pe buze.Un baiat/fata care se comporta urat si iti cauzeaza suferinta,nu merita deloc atentie.
Trebuie sa ai grija cui ii oferi inima si sa nu suferi,ca viata e scurta,trebuie sa o traiesti din plin,sa incerci sa treci peste suferinta. Iubire fara suferinta nu prea este, fiecare la un moment dat trece prin aceasta situatie, fie ca merita sau nu sa suferi dupa cineva.

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu

| Tedi_1921 a răspuns:

Normal nu dar chiar nu te poti abtine de asa ceva chiar nu te poti feri, e ca un drog!

| moonlight2134 explică:

Monyk multumesc mult happy aveam nevoie de o incurajare happy

| Adrian1997 a răspuns:

Niciodata sa nu suferihappy

| Ancutza_9490 a răspuns:

Nuu...nu merita sa suferi pentru nimeni si nimic.

| darkhell217 a răspuns:

Nu are rost >big grin