| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Deci mie imi place de un baiat si m-a facut sa sufar.

De la un timp am inceput sa vorbim pe mess si sa ne salutam.

M-a facut sa sufar prin simpla lui indiferenta.

Atunci m-am razbunat facand rost de nr lui de telefon el crezand ca eu nu sunt in stare sa il iau de la altcineva.

M-a tot rugat sa ii zic de la cine il am. Eu nu i-am zis. Am facut bine ca m-am razbunat? devil m-a facut sa sufar si sunt genul care iarta repede dar nu uita crying

6 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Ai facut bine ca te.ai razbunat, desi nu e o razbunarehee hee doar pentru ca i ai nr de telefon...Imprieteneste cu un prieten de.al lui sau alt baiat si incepe o noua relatie happy lasa-l pentru ca nu te merita tonguebig grin daca te.a facut sa suferi

| dadonexus a răspuns:

O noua relatie ar fi perfecta si da ai facut bine ca te-ai razbunat pentru ca majoritatea baietilor(chiar daca sunt baiat) sunt niste porci cu iubitele si nu le merita.

Răspuns utilizator avertizat
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu te-ai razbunat deloc, si cred ca simpla posesie a nr-ului lui de telefon nu o sa il faca sa sufere prea mult. Mai pe scurt, nu te-ai razbunat pe el, doar i-ai aratat ce patetica si slaba esti. El stie asta deja, probabil de asta isi bate joc de tine, sau poate esti tu prea paranoica si el nici macar nu stie ca existi.

| FeelTheMusic a răspuns:

Nu cred ca ai facut bine ca te-ai razbunatthinking Incearca sa vorbesti cat mai des cu el si sa il recuceresti:*

| →Đąy☺ǻnną← a răspuns:

Eu nu cred ca asta se numeste razbunare...si iti spun si dc.pentru ca facand rost de nr lui, tot tu ai ajuns sa suferi din cauza ca e indiferent cu tine si te-ar lua pe post de " disperata " daca i-ai cerut alt cuiva nr lui de telefon si daca tot tu esti aceea care il cauta. Incearca sa fii si tu indiferenta cu el pentru ca stii cum se zice: " indiferenta doare cel mai tare " si o sa ajunga el sa te caute pe tine. iti spun din proprie experientza :* MULT SUCCES :d