| Rianana a întrebat:

BUna! Care a fost ultima tampenie facut a de voi din dragoste laughing?

Răspuns Câştigător
| pyxye a răspuns:

Buna Rianana, pai ultime tampenie facuta de mine din dragoste.a fost acum 2 zile cand m-am jucat cu iubitul meu cu un yoyo si vecina tot iesea la poarta sa vada ce facem si cu ce ne jucam (probabil cine stie ce credea) si tot se uita la iubitul meu pana i-a sarit tandara pr meu pe ea.Si aia sa luat de el si el cum e certaret de fel s-a luat in gura cu ea, si ca sa ii opresc am aruncat cu yoyo-ul in geamul ei macar sa se certe cu mine ca stie ca daca se cearta cu mine nu mai are replica ne-am certat 5 minute apoi a intrat in casa si a strns ciob cu ciob, bineinteles ca ieri i-am pus geamu cu tatibig grin si cam asta a fost. pupici:*

4 răspunsuri:
| deeadragutza2 a răspuns:

Pai a fost sa ma vad cu prietenul pentru ca parintii nu il plac si na trebuie sa ma intalnesc cu el fara sa afle ca daca ar afla m-ar pedepsi un an

| visavis a răspuns:

Retorica; "tampenie"?, de unde si pana unde?, unora poate sa fie contrariul, ce pare a fi celorlalti!, nu uita ca totul este relativ!
Carpe diem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o pot numi tampenie, ci o greseala enorma, dintr-o gluma am rupt legatura dintre noi.crying poate ca gluma mea nu a fost luata ca gluma, ci ca ceva serios, si imi pare rau. Daca as putea face ceva, as face! "11"ani s-au dus peste noapteoh go on pot spune ca ne-am si simtit bine dar asta este, fiecare pe drumu luicrying

| alynutza99 a răspuns:

Am renuntat la clasa mea cu care am stat 6 ani si m.am mutat in scoala cu sora lui, doar ca sa ne apropiem...straight face