| anDREIdandrei a întrebat:

Ce puteţi spune despre „speranţa"?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Buna. Speranţa e un lucru rau. Inseamna ca nu esti ceea ce vrei sa fii.Inseamna ca o parte din tine e moarte. daca nu tot corpul. Inseamna sa hranesti iluzii. Insa, Sunt si persoane care spun ca fara speranta lumea nu ar exista…

4 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Sa nu o pierzi niciodata!

| Rotciv a răspuns:

Speranta e ultimul lucru care-ti mai ramane cand toata lumea te-a parasit si totul in jurul tau se prabuseste!

| Rotciv a răspuns:

Si 2 la mana speranta e ceva de genu : cand iti merge prost, cat se poate de prost! Gandeste ca se poate si mai prost!

| dulkica a răspuns:

E ultima care moarewinking