| Prafdesteleinculori a întrebat:

Buna cum e prima partida de sex, dureroasa?

Răspuns Câştigător
| alecsalecs a răspuns:

Salut!
in primul rand ar trebui sa te ingrijorezi cum sa te protejezi! Sa nu vi pe urma si sa spui ca ti intarzie ciclu si iti este teama sa nu fii insarcinata! Scuza ma ca sunt asa dur cu tine dar poate este mai bine asa...
Despre cum sa te protejezi sti ceva?
Dar nu dupa ureche anticonceptionale? Scuza ma dar cred ca esti la o varsta destul de frageda nu i asa?
Deci parerea mea este ca ar trebui sa te ingrijorezi si sa te preocupe cum sa te protejezi de o sarcina nedorita si nici decum de durere ca si in ultimul caz despre durere.ok?
Despre durere iti pot spune ca bine inteles ca vei simti o oare care durere mai mica sau mai mare depinde de experienta care o aveti in comun dar sunteti zero la acest capitol se pare...dar inainte de a incepe prenetrarea propruzisa iti recomand muuuult preludiu si asa vaginul tau va fi destul de pregatit pentru primul contact.~~iar daca prietenul tau stie cum sa se comporte cu tine va fi ca o piscatura de tantarlaughing
fundita?

6 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Nu. La prima penetrare o doare putin dar dupa aia nu se mai satura big grin

| b3bitsa a răspuns:

Buna! Depinde de baiat daca se stie sau nu. Dar cu siguranta daca o faci cu persoana iubita va fi super love struck logic, o sa te doara putin!

| impresivepanda a răspuns:

Pentru fata mai mult. happy

| x3Ad a răspuns:

Sexul reprezintă durere şi în acelaşi timp plăcere. Deci, e normal să doară prima dată...

Răspuns utilizator avertizat
| rousz a răspuns:

No, e maxima normal ca e dureroasa doar nu inchizi ochii si gata! dar va trece desi atunci simti ca vine sfarsitul lumii nu-ti face griji, e doar o iluzielaughinglaughinglaughingwinking!