| JokeRO a întrebat:

Cum a fost prima partida de sex?

14 răspunsuri:
| BGI a răspuns:

Stii melodia celor de la Simplu? O secunda si mi-a fost de-ajuns? laughing Ei, la mine a fost ceva de genul, 10 secunde, si mi-au fost de-ajuns laughing

| iuliana40 a răspuns:

Sincer..Cand ma dezvirinat am avut un impact nasol crying MA durut 2 minute dar dourerea insuportabila. Pe oram cu timpul o sa deivna din ce in ce mai buna..Ca sic and te-ai saruta prima oara nu-s tii nimic dar cu timpul de perfectionezi...

| pipluup a răspuns:

Pentru femei e putin dureros la inceput, dar dupa uiti de durere si te lasi in voia sentimentelor.Si e un sentiment foarte placut.Primesc funda?happy

| paunvalentin a răspuns:

Rapida

| Frumushica20001 a răspuns (pentru paunvalentin):

Ce mincinos esti mie mi-ai zis ca esti virginangry Cred ca ti-ai dat seama cine sunt. Sunt Cezarasmug)

| Frumushica20001 a răspuns (pentru paunvalentin):

Scuze iubire. dar am scris chestia aia inainte sa ne impacam... scuze:*

| Caus_Styvan_1992 a răspuns:

Sincer sa fiu prima partida de sex a fost una cu jetul puternic si transpiratie enorma big grin

| Albertooo a răspuns (pentru Caus_Styvan_1992):

Presupun ca ai 100kglaughing

| roxkiss a răspuns (pentru Albertooo):

Presupun ca nu poti tacea! tie in ce loc e cite kg are,, fiecare fata e diferiat pe una o doare enorm pe alta deloc, esti chior sau foto nu vezi? esti baiat nu ai idee de durerea asta asa ca taci te rog in perna, ma inerveaza cind baietii isi bat joc de fete pe asa teme!

| Albertooo a răspuns (pentru roxkiss):

Nu te panica, ca faci riduri.oh go on

| roxkiss a răspuns (pentru Albertooo):

Piina la riduri am mullllllllllllllllllttttttttttttttttttt, si nu ma paichez! 100 de kg plus ca meai zis ca fac riduri, da esti un "adevarat gentilman " dacu nu ai minte iti zic eu. niciodata nu zice nimic de virsta, kg, infatisare, daca e ceva de rau! nu cred ca ai prietena si cred ca stiu de ce!

| Albertooo a răspuns (pentru roxkiss):

1-Cate clase ai? 2-Stai linistita ca am si prietenawinking

| roxkiss a răspuns (pentru Albertooo):

1. sunt in a 9 2. da cum de? vad ca tare te„ porti fruumos "cu fetele!

| ciumag a răspuns:

Nu dintre cele mai placute, dar crede-ma se imbunatateste cu timpulhappy