| angel_2962 a întrebat:

Prima "partida de dragoste "? La ce varsta? happy

14 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

PREFERABIL după 18 ani!

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

La ce varsta, ce? Doresti sa o faci si nu stii cand? Traiesti intr-o tara libera si o poti face atunci cand doresti si ai cu cine, daca acesta este marele tau tel, marea ta dorinta!

| h3r a răspuns:

Pleacă, sunt destule întrebări.
Partidă de dragoste? Nu zău?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dupa 20 de ani se poate vorbi de prima partida de dragoste.
Te pup!

| FaithGaga a răspuns:

Unii incep si de la 14-15! Dar cred ca cel mai bine ar fi sa incepi de pe la 16-17 atunci cand esti pregatita fizic si psihic pentru asa ceva. Alegerea ta.

| M4SOnIC a răspuns:

16 ani

| Anca16188 a răspuns:

Pai deja sunt persoane care incep la 11 ani oh go on (fetele nici nu au ciclu bine.) ceea ce mie mi se pare o prostie.oh go on pe la 17 ani e bine.

| 48KRazvan a răspuns:

La 12 ani e numai binelaughing.

| Alexici a răspuns:

+18. Clar.

| Gojnea a răspuns:

16 Ani, Dar cu prezervativ, asta daca nu vrei un copilas happy

| StylerGTX a răspuns:

La 8 ani happy

| tudor998 a răspuns:

La ce varsta esti pregatit... dragostea nu are varsta

| Anonima26 a răspuns:

Cred ca de pe la 16 incolo.