| madalinaadelina a întrebat:

Buna de cv timp imi plac mai mult baieti gay sa spun asa cum ar fi Jeffree Star si asa mai de parte nu stiu ce sa cred dc imi plac mai mult barbati care se macheaza bine inteles eu sunt fata va rog HELP cel mai bun rasp are fund:

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e nimic ciudat,o sa-ti explic de ce.
Acesti baieti,in afara faptului ca arata foarte bine si se ingrijesc foarte mult,au si o conceptie feminina asupra vietii,un comportament bland si,cel mai important,nu reprezinta o primejdie pentru tine.
Vreau sa spun ca,posibil,de multe ori sa nu te simti in siguranta cu gesturile baietilor care cauta femeia din tine,vor sa te sarute,sa te atinga,in fine,primejdie care nu exista in cazul unui gay.
Si,ca sa te duc putin mai departe,deocamdata,cauti latura estetica a dragostei,admiri frumosul,fara sa te atraga partea sexuala si asta e motivul pentru care te simti atrasa de baietii gay.
Probabil e inca devreme pentru tine sa te indragostesti,nu ai vreun motiv de neliniste.
Intr-o buna zi,va aparea un baiat care iti va placea atat de mult ca inima ta va face un mare salt,fluturasii isi vor face aparitia in stomac si vei uita de atractiile de azi, tot ce vei dori va fi sa-i stai in brate si sa-l saruti la nesfarsit.
Asa ca, nu ai motive de graba!

| Dev1lSoul a răspuns:

Nu e nimic anormal. tu ca fata vrei o relatie cu un baiat care te intelege. adica pe romaneste un gay ca barbatii mai nou sunt porci