| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna funda + voturi e putin mai complicat deci am o perioda de timp de cand nu plac nici un baiat si ma plac mai multi pritre ei se afla 2 baieti cu care sun mai apropiata ei mi-au zis ca ma plac dar eu nu le-am rasp adica nu le-am zis daca ii plac sau nu de la un moment dat de fapt de cateva 3-4 saptamani ma tot gandesc din cand in cand la unul din baieti si cred ca imi place de el nu stiu cum dar putin imi place de el problema e ca am vbit in seara asta cu el si vorbeam pe tema asta si vorbea la trecut adica,, te placem... si acum nu sunt sigura ca ma place si fix acum cand il plac si eu cum pot sa il ecastig sa zic ceva adica ce ar trebui sa ii spun pentru trebuie neaparat sa vorbesc cu el si nu stiu ce sa spun si cum ma puteti ajuta va rogg + ca e noaptea de inviere PS mersi si Paste fericit!

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Intreaba-l simplu daca n-ar vrea sa fiti impreuna Paste Fericit (alaturi de baiatul iubit)