| IonGeoRoxi a întrebat:

Bună dragele mele. Sunt pe aici femei care au folosit Profecund pentru a rămâne însărcinate? A funcționat?

1 răspuns:
| Blueberry8 a răspuns:

Eu nu prea cred in produsele astea minune care apar ca si publicitate pe oriunde dai click si mai ales luate fara un control.Cel mai bine este sa faci un control si niste analize prima data apoi daca ai probleme, medicul o sa stie ce tratament sa iti dea happy. Daca nu ai probleme, urmeaza sotul/partenerul la analize. Daca nu aveti probleme, rabdare happy. Bebe vine cand vrea el.