| anonim_4396 a întrebat:

in curand o sa fie ziua iubitei mele si ma gandesc de pe acum ce cadou sa ii fac si vreau sa cer parerea fetelor, sa stiu daca este ok. M-am hotarat sa ii fac o decoratiune in forma de inima facuta din ata (cautati pe net, este super), un buchet de trandafiri cu o scrisoare in el despre ceea ce simt eu pentru ea. Iar dupa ce o sa ii ofer aceste lucruri as vrea sa aprindem impreuna un lampion si apoi sa o sarut. Vreau sa stiu daca se potrivesc lucrurile astea, help me sad

2 răspunsuri:
| Scliparici a răspuns:

Super dragut si romantic

| Emilian65 a răspuns:

Este foarte frumos ceeace vrei sa-i doresti iubitei tale de ziua ei.