| PeterAndrei21 a întrebat:

ma numesc Dinu am si eu o intrebare simpla vreau sa ii fac un cadou iubitei mele, un cadou pe care sa nu il uite niciodata ceva ce sa ramana in inima ei, 4 ever.
Am multi prieteni care mi-au zis sa cumpar un plus` urias, sau sa ii ofer un buchet mare de trandafiri (vreau sa fiu unic), altii m-au sfatuit sa fac un videoclip cu noi doi, si sa vorbesc peste el sa ii zic ce inseamna pentru mine exemlu filmuletul urmator : http://www.youtube.com/watch?v=-yifN3XylgM
Voi ce zice-ti? Chiar vreau sa o impresionez :|, si nu vreau sa ma uite prea curand! Dau Fundita!

10 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Daa, esti unic daca ii dai un plus si un buchet de trandafiri...
helloo, astea-s pentru copilite.
daruieste-i un tatuaj permanent pe țâța stanga, ca sa ramana in inima ei, 4 ever.
dar inainte fa-ti si tu unul pe buca dreapta, adica sa fie jumatatea țâței ei, ca na, nu ai sani.

| DeeaMarry a răspuns (pentru CoquineNoire):

:O Oh my God! Unde e romantismul?!

| Lorenada a răspuns:

Sa stii ca un buchet mare de trandafiri tot e o idee buna, deoarece noi fetele iubim florile, dar eu cred ca o declaratie in public o sa o faca cu totul speciala si o degraba nu o te uite...Bafta

| MishikiCrisy a răspuns:

E asa dulce videoclipul! Fa si tu unul la fel!

| Alexintunecatul a răspuns:

Cum a zis si Blink50... florile se ofilesc...plusul,o sa se piarda pe undeva cu siguranta, dar un colier sau un inel o sa ramana acolo pentru totdeauna! Cred ca ar fi cea mai buna idee si langa o scrisorica cu o declaratie din inima ta nu de pe nettongue

| blink50 a răspuns:

Salut!
I poti cumpara un inel sau un colier sau ceva de acest gen. fetele sunt topite dupa ele si cand le poarta isi vor aduce aminte de persoana care i la daruit happy
Un buchet de trandafiri se ofileste sau se poate intalmpla ceva cu el dar o bijuterie care este daruita din inima nu se uita happy
Mult noroc!

| AnneIsHere a răspuns:

Trebuie ceva mic si semnicativ un lantisor frumos o inimioara de portelan lucruri marunte care te fac fericit succeswinking

| dedeexde a răspuns:

Nuuuuu.:d cv mai romantic
de ex...organizezi o cine. facuta de u, doar stii sa bagi un pui cu punga la cuptor si niste cartofi dinaina congelati iar ca desert capsuni cu frisca sau inghetata.
dar sa fie organizata frumos c lumanari i cumperi un trandafir si il oferi.
si daca nish vre sa fie oficiala dragostea dintre voi 2 poti sa i cumperi un inel cv, de argint e mai ieftin daca nu ai bani si i ceri sa fie iubita ta:X:X:X

| dedeexde a răspuns:

Aa...si iubitul meu scump are tot acelasi nume Dinu:d, bafta

| IdeiCadouri a răspuns:

Idei de Cadouri Online te ajuta sa alegi cadoul ideal pentru prietena ta http://ideidecadourionline.blogspot.com sau daca vrei pentru Jucarii de Plus poti sa te uiti pe http://pirati.ro/categorii/jucarii-de-plus/