| florynadyana a întrebat:

Buna,intr-o relatie, dupa cat timp vi se pare normal sa faceti dragoste? astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Laviniargint96 a răspuns:

Buna,nu este un ''timp'' pentru asa ceva, faci atunci cand te simti pregatita, nu zic eu dupa o saptamana de relatie dar lasa timpul sa treaca si o sa vedeti cand sunteti pregatiti.

34 răspunsuri:
| Dyxless a răspuns:

In dependenta de fata... Baietii sunt numai pentru! ....Eu personal de as vrea in prima saptamana de la cunoastere! poate mai devreme.

| Amitucaaa a răspuns:

Asta doar tu poti decide :* :X happy