| AlinaTeodorescu a întrebat:

Buna, m-as bucura enorm dacă mi-ai răspunde❤️

Am o problema care ma frământa și efectiv cad in depresie. Prietenul meu, avem o relatie de aproape doi ani il prind mereu pe site-uri porno, pe chaturi online. De parca ar fi bolnav, ar fi obsedat sau i-ar lipsi ceva.

Țin sa menționez ca avem o viața intimă perfecta, nu ma neglijează, nu simt răceala, nimic din toate astea. Îmi spune ca ma iubeste, se comporta frumos, nu ai ce ii reproșa. Doar ca se uita pe ascuns la fete online.

Eu înțeleg ca toți bărbații se uita doar ca el exagerează și dacă am încercat de câteva ori sa discut pe tema asta se aprinde, se enervează și gata nu mai vrea sa discute cu mine.Cum il las 2 zile fără mine, hop și se uita, dar sterge istoria. La birou am descoperit in istorie practic in fiecare zi chaturi online cum privește. Eu nu știu ce sa mai fac, sincer am un nod in gât. Ma gândesc ca poate el nu e satisfăcut de mine, dar nu pot spune, totul parca e perfect și de cealaltă parte hopa na... Te rog din suflet, ajuta-ma cu un sfat. Am mare nevoie de părerea ta❤️.M-as mai liniști si m-ar ajuta sa iau o decizie

Răspuns Apreciat de Editori
| Paul754880338 a răspuns:

Ramai aproape de el si nu lasa aceasta problema sa va desparta daca il iubesti. Exista o varsta a cautarilor unde curiozitatea este motivul. Este probabil generata de prea logica lege a asociativitatii... daca un pahar de vin e bun, 10 pahare ar trebui sa fie de 10 ori mai bine. La fel si cu sexul, prietenia, flirtul si intimitatea. Va descoperi insa curand ca matematica nu are aplicatie chiar peste tot in viata si ca dragostea este unica, nu se divide, nu se inmulteste. Dar pana va desoperi asta are nevoie de ajutorul si prezenta ta permanenta. Fii calauza lui! Fii calma, rabdatoare si iubitoare! Nu genera conflict!

4 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Are o dependenta sau asa e el mai "obsedat "in termeni mai populari. Poate e doar o faza si ii trece Nu vad ce sfat sa ti dau fiindca nu-mi dau seama daca chiar are problema sau doar e un divertismet pentru el

| GikaValorosu a răspuns:

Eu zic ca ii ok. Nu e nimic

| Xanor a răspuns:

El e genul de barbat care pentru una mai buna tear lasa dar faptul ca permanent da la laba vine din faptul ca are foarte multa potenta sexuala care va trece cu varsta, vezi cum decurge situatia pentru ca el e genul de baiat care o sa te lese pentru alta cu sanii mai mari

| Willis a răspuns:

Sau încearcă altceva. Întreabă-l frumos, ce îi surâde din ce a văzut pe site-urile alea. Sau ce fantezii are. Apoi încearcă să i le îndeplinești. Asta în limita plăcerii și disponibilității tale. Și dacă îi faci așa când vrea el, poate renunța la pierdut timpul și distrus ochii în ecranul monitorului.