| TheUndertaker a întrebat:

Am 13 ani si sunt in clasa a7a. Cand a inceput noul an scolar eu am vazut o fata minunata care era in acea scoala de 4 ani dar eu habar nu aveam de ea sau ea de mine. Am intrebat-o de cateva ori daca vvrea sa fie prietena mea si a zis si da si nu pentru ca ea este mai mica decat mine.Intrebarea mea este daca stiti vreun program de aflat parola la id-ul cuiva, ca vreau sa aflu si eu parola ei de id ca sa vad daca m-a bagat in lista, ca de vreo 2 saptamani imi tot spune ca nu imi merge internetul si eu vreau sa vad daca este adevarat id-ul ei, poate este a altei persoane. Daca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| kiss a răspuns:

Indiferent de motiv nu i frumos sa faci o treaba ca asta. las- o asa, sunt deciziile ei, crezi ca daca i spargi parola o sa mai vrea sa aiba vreo treaba cu tine? evident ca nu.( nu exista programe de "aflat" parole) daca nu te vrea, asta e, nu o poti urmari, acuza fara dovezi clare pentru ca ea din start isi va pierde increderea si interesul fata de tine.
cat despre verisoara ei... daca e adevarat ce a aflat ea si i suparata sau nu i place va trebui sa o lasi sa i treaca sau sa ii explici, sa te justifici.
bafta happy

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Nu este frumos sa procedezi asa. Este o violare a intimitatii, este ca si cum i-ai controla telefonul, ai urmari-o peste tot sau ii umblii in geanta.Mai ai rabdare cateva zile, poate nu te minte cand spune despre net ca nu a functionat.Nu te grabi sa o invinuiesti daca nu esti sigur pe ce spui; poti sa scazi in ochii ei daca procedezi asa.Succes!

| TheUndertaker explică:

Ea nu mai vrea sa fie cu mine pentru ca a aflat ceva de la versisoara ei. Si de aia vreau sa fac asta.