| Isabelamaria21 a întrebat:

Cineva din clasa de la mine mi-a spart parola la id de vreo luna si abia acum am aflat ca era el si mi-a schimbat parola si nu stiu cum sa o aflu stiti vreo metoda?

Răspuns Câştigător
| BipBip a răspuns:

Hei cred ca stiu o solutie.la mass o sa iti apara frogot password si dai acolo. si iti va pune niste intrebari la acele intrebari va trebui sa rasp cum ai raspuns cand tiai facut id. sper ca te-am ajutat daca nu merge fa-ti alt id.big grin

1 răspuns:
| Oana4340 a răspuns:

Pai nu poti sa o mai afli dar poti sa o schimbi! Dai la "Forgot Password" si acolo te pune sa zici adresa ta de messenger si intrebarile secrete. Daca nu le mai sti trebuie sa iti faci un cont nou de Yahoo.
Sper ca ti-am fost de ajutor.big grin