| ѕтαяχωαяѕ a întrebat:

Care sunteti din craiova si sunteti in economic.Am intrat anul asta in economic pe profil de economie. vreau sa stiu unde o sa fac, la parc sau in centru si cum este in liceu.

Scz de categorie dar la adolescenti nu am primit nici un raspuns.

2 răspunsuri:
| cryssu0896 a răspuns:

Vei face la parc, si eu am acelasi profilhappy poate vom fi colegehappy

| Luyi a răspuns:

Da u de unde sti la ce liceu ai intrat? Eu stiu ca deabi pe 12 se afiseaza rezultatele de repartizare...( chiar m-ar interesa si pe mine sa stiu liceu meu)