| claudiu13421 a întrebat:

Buna tpu.cn ma poate ajuta sa trec peste o depresie? este vorba de o fata...o iubesc mult

Răspuns Câştigător
| Nelamuritul a răspuns:

Ori impacate cu ea, ori asteapta, uma timpu te vindeca.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Iesi in oras cu prietenii, ocupa-ti timpul cu altceva. Si gandeste-te,ca daca era sa tina la tine, ramanea. Asa, a lasat pe altcineva sa ii ocupe locul, si sa iti ofere ceea ce tu cauti. Nu te gandi ca se sfarseste lumea fara ea, ci ca trebuie sa vina ceva mai bun pentru tine. Daca ai nevoie de ceva, zi-mi. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Dony91 a răspuns:

Bautura si laba tine iubirea departe laughing