| vanhelsing689 a întrebat:

Buna TPU.Imi place de o fata cu un an mai mare decat mine dar nu stiu daca si ea ma place.Cum aflu? Fundita la castigator

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îi place de tine, ar trebuie să observi asta din gesturile ei. O fată care te place îți caută prezența, se folosește de orice pretext pentru a intra în vorba cu tine, îți zâmbește frumos și multe altele. Nu o întreba dacă te place, s-ar putea să fie stânjenitor pentru ea. Observă tu, singurel, că ești băiat mare. Invit-o undeva și vezi cum reacționează când sunteți doar voi doi. După, te descurci. Baftă!

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Toate raspunsurile gen " fi dragut cu ea, ajut-o cand ai nevoie" sunt niste sfaturi de rahat... sincer, niciodata nu intelegi ce vrea daca nu iti iei inima in dinti sa o intrebi..mai tare te amagesti! Fi barbat.

| h3r a răspuns:

Sa o intrebi.

Take care.

| Officialme93 a răspuns:

Incearca sa porti o discutie cu ea sa glumesti sa razi cu ea sa i vezi reactia. Nu ezita cand prinzi momentul si intreab-o. Bine ar trebui ca tu sa ti dai seama daca ea te place sa nu din comportament.

| Seby_9742 a răspuns:

Salut vanhelsing! pai incearca si tu sa o bagi in seama, sa fii dragut cu ea, sa o ajuti cand are nevoie... dp care nu stiu, invinto sa iesiti undeva iar la momentul potrivit o intrebi daca are sentimente fata de cineva iar daca raspunsul este cel care til doresti intreab-o daca ai vreo sansa sa fii cu ea... Succes!