| Windowsxp1 a întrebat:

imi poti spune daca un barbat transexual, adica un barbat cu vagin poate avea orgasm la fel cum au femeile orgasmul vaginal, asa pot avea si barbatii transexuali?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Dupa logica ta ce crezi? Normal ca are ca si o femeie pentru ca are corp de femeie...

| TristanTzara a răspuns:

Cât timp are vagin da, orice are vagin poate avea orgasm vaginal, chiar dacă face tratament cu hormoni.

| alina2k18 a răspuns:

Daca te referi la FTM, dawinking
MTF cu tranzitia completa cica da, dar nu am studiat prea mult problema.