| Diana_6668 a întrebat:

Buna TPU.La facebook mi-am "blocat" wall. ul sa nu mi poata scrie nimeni pe el.Cum il pot face la loc, adica sa-mi poata scrie prietenii pe perete? Please.nu mai reusesc!

1 răspuns:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Intri la segătuţa de lângă Acasă, alegi Setări de confidenţialitate, alegi Cum intraţi în legătură cu alţii, unde e Cine poate să posteze pe cronologia dumneavoastră?(perete, dacă nu ai timeline). În dreapta, schimbă din Doar eu, în Prieteni.
Sper că te descurci :*