| Baabyyyyyy a întrebat:

Scuzati-mi categoria, dar este ceva URGENT! Pe Facebook, primesc automat de la prieteni videoclipuri porcoase care imi apar pe wall; mi-am intrebat prietenii, si au spus ca nu ei le-au trimit, deci este ceva automat, se trimit singure. Nu stie cineva cum pot sa imi blochez wall-ul ( peretele ), astfel incat sa nu imi mai poata scrie nimeni pe el? Va rooog din suflet, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Nu se trimit singure - le trimite un prieten sau un asa zis prieten -

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Multumesc

| Baabyyyyyy explică:

Din potriva, eu iti multumesc! Plus, ca am reusit sa-mi blochez wall-ul, deci sunt happy laughing big grin